هنوز امتیازی ثبت نشده.
لطفا صبر کنید...

مکان‌های باورنکردنی و فوق العاده در دنیا (قسمت دوم)

دنیای ما پر از مکان‌های باورنکردنی و زیباست که همگی غیر قابل توصیف هستند. فرقی نداره دست ساخته‌ی انسان باشه یا طبیعت. به سختی میشه گفت که یک عمر زندگی، برای دیدن این مکان‌های باورنکردنی و فوق العاده کافی باشه. احتمالا بیشتر ما آدما این مکان‌های زیبا رو که دنیا بهمون فرصت دیدنشو داده، نمی‌بینیم، اما ارزش یک بار سفر کردن رو داره. تو این پست ۴۰ تا از باورنکردنی‌ترین جاهای دنیا رو بهتون نشون می‌دم که بدون شک ارزش دیدن رو دارن.

بعضی آدما سفرو به عنوان یک مورد لوکس و غیر ضروری می‌بینند، درحالیکه دیگران، سفر کردن رو به شدت برای زندگی کردن حیاتی می‌دونند. اگه عاشق سفر کردن هستید ولی تجربه زیادی نداشتید، بهتون این اطمینان و میدم که تجربه‌های عمیق و ارزشمندی تو سفر بدست میارید.
علاقه شخصی من طبیعت گردی. کوهنوردی، کویرنوردی، دیدن مناظر فوق العاده بیرون از شهره. هرچند نمیشه از سازه‌های حماسی و باستانی مثل هرم بزرگ جیزه تا ساحل‌های آفتابی دهکده یونان گذشت.

ما تو یک دنیای شگفت انگیز و زیبا زندگی می‌کنیم، پس قبل از اینکه دیر بشه، تا حد ممکن دنیارو بگردید. آگوستین فیلسوف آفریقایی گفته: «دنیا مثل یک کتابه و کسایی که سفر نکردند، فقط یک صفحه رو خوندند.»

 

مکان‌های باورنکردنی و فوق العاده در دنیا (قسمت اول)

 

منبع: بوردپاندا | ترجمه و ویرایش: کوچنورد

هنوز امتیازی ثبت نشده.
لطفا صبر کنید...
نویسنده | ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۴:۲۹:۱۳ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷|جهانگردی|

در مورد نویسنده:

من حمیدرضام، عاشق سفر و ماجراجویی. همیشه لحظه شماری می‌کنم تا کولمو بردارمو بزنم به جاده‌ها. هدفم اینه با ون خودم همیشه تو جاده‌ها سفر کنم و با آدمای بیشتری آشنا بشم. گاهی اوقات دوست دارم برخلاف جهتی که قطب‌نما نشون میده پیش برم تا یه ماجراجویی جدیدو شروع کنم و خودمو بهتر بشناسم و سفر کردن این فرصتو به من میده.

دیدگاه خود را ثبت کنید

برچسب‌ها